Зима наближається: у Львові студенти 3 місяць без вікон у гуртожитках

11 жовтня у Львові біля університету “Львівська політехніка” відбувся мітинг студентів через відсутність вікон у гуртожитках.

Про це повідомляє журналіст Lemberg News.

Внаслідок ракетного удару по Львову, 6 липня у гуртожитках Львівської політехніки повибивало вікна. Станом на 11 жовтня декілька гуртожитків досі залишаються без вікон, що змушує студентів спати в спальних мішках аби зігрітися.

“Була офіційна інформація, що всі роботи мають закінчити ДО 30 Вересня. Я мешкаю в гуртожитку Nº4 на Сахарова 25 і хочу розповсюдити інформацію про те як Політехніка та організація з якою вони уклали угоду, а саме МОМ Міграція не дотримуються покладеної на них відповідальності. Студенти вимушені мешкати без вікон вже 3 місяці, а в кімнаті з вікнами забитими фанерою або заліпленими плівкою вже стає доволі прохолодно, що потрібно спати в спальних мішках аби зігрітись,” – повідомляє студентка у соціальних мережах. 

11 жовтня студенти зібралися біля головного корпусу університету, щоб донести свою думку до адміністрації і відповідальних осіб.

Адміністрація вийшла на діалог зі студентами. Молодь пояснила в яких умовах вони живуть і, що враховуючи, зниження температури повітря жити в таких умовах неможливо. Адміністрація пояснила причину затримки встановлення вікон і запропонувала студентам шляхи вирішення проблеми. Також відповідальні особи зазначили, що у вівторок, 17 жовтня, вже почнеться встановлення вікон.

В результаті діалогу було створено групу, в яку увійшли студенти, що живуть в гуртожитках, адміністрація університету, відповідальні особи та представники студентського самоврядування. Це дасть можливість студентам контролювати стан справ і мати пряму комунікацію з верхівкою університету.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: