Звільнення заступниці міністра оборони Ганни Маляр та інших посадовців у Кабміні

Засідання Кабінету Міністрів України, яке відбулося в понеділок, 18 вересня, призвело до важливих змін у складі Міністерства оборони України. Згідно з рішенням Кабміну, були звільнені всі заступники міністра оборони та державний секретар міністерства. Однією з осіб, які були звільнені, була Ганна Маляр, колишня телевізійна ведуча, яка прийшла до Міністерства оборони України в серпні 2021 року. Про це повідомив Олег Немчінов, міністр Кабінету міністрів України.

Після цього засідання Кабміну, Ганна Маляр стала об’єктом уваги громадськості. Причиною цього була її раніше поширена неправдива інформація про звільнення українських захисників у районі Андріївки на Бахмутському напрямку. Ганна Маляр пояснила цей інцидент тим, що відбувся комунікаційний збій.

“Уточнюю з приводу інформації про звільнення Андріївки. Я не викладаю таку інформацію без координації та узгодження з військовими. Наразі відбувся комунікаційний збій між декількома джерелами інформації, які доповідають безпосередньо з місця подій”, – пояснила Маляр.

Після цього інциденту, багато громадських діячів, включаючи народну депутатку Ірину Геращенко, застерегли від передчасних повідомлень та закликали журналістів і політиків брати тільки офіційну інформацію з фронту. Геращенко також зауважила суперечливість у тому, що саме Міністерство оборони розповсюджувало неправдиву інформацію.

Нагадаємо, Ганна Маляр призначалася на посаду заступниці міністра оборони України зі стратегічних комунікацій та інформаційної політики у серпні 2021 року і розпочала свою роботу у цьому напрямку вже у 2014 році на громадських засадах. Її метою було розвивати стратегічні комунікації в секторі безпеки та оборони та популяризувати військові ЗМІ.

Під час своєї роботи на посаді заступниці міністра оборони, вона активно взаємодіяла з військовими і відвідувала Донбас, спілкувалася з військовими особисто.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: