Звільнення Андріївки: Українські захисники встановили прапор

Третя окрема штурмова бригада підняла прапор України над населеним пунктом Андріївка. Тепер росіяни інтенсивно обстрілюють селище. Про це бригада повідомляє у Фейсбук.

У понеділок, 14 вересня, заступниця міністра оборони України Ганна Маляр повідомила про звільнення Андріївки від російських окупантів. Проте ця інформація була спростована негайно військовими з 3-ї окремої штурмової бригади, які знаходилися на передовій. Вони назвали інформацію передчасною і вказали на мінливу ситуацію в селищі, пояснивши, що комунікаційний збій став причиною цієї помилки.

Незважаючи на попереднє непорозуміння, 15 вересня Генеральний штаб Збройних Сил України офіційно підтвердив звільнення Андріївки. Бійці 3-ї окремої штурмової бригади повідомили, що успішно оточили російський гарнізон в селищі, відрізавши його від основних сил і знищивши значну частину ворожого військового підрозділу. Зокрема, було ліквідовано начальника бригадної розвідки росіян, трьох комбатів, а також майже всю піхоту 72-ї бригади разом з офіцерами та технікою.

Попри звільнення Андріївки, російські війська не припиняють спроб штурмувати селище. Ситуація на передовій залишається напруженою, і українські захисники продовжують боротьбу за збереження контролю над населеним пунктом.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: