Home » Політика » “Звертаюся до тих, хто бореться проти нас: Вам нас не злякати!” – Гончарук

“Звертаюся до тих, хто бореться проти нас: Вам нас не злякати!” – Гончарук

Напереродні  в мережі з’явилася аудіозапис, де на одній з нарад Гончарук, Маркарова і Смолій нібито виробляли пояснення для президента про причини зміцнення курсу гривні. 16 січня, прем’єр-міністр України Олексій Гончарук публікує відеозвернення до українців, де розповів:
“Із самого початку проти команди Президента й Уряду працюють багато людей, яким хотілось, щоб нам нічого не вдалося. Щоб Україні не вдалося.
Звертаюся до тих, хто бореться проти нас: Вам нас не злякати! Ми будемо ще наполегливіше викорінювати корупцію і перекривати потоки
Головна ціль роботи нашої команди — перезавантажити країну, зламати стару систему і побудувати нову, без «схематозів» і договорняків.
Наша команда працює над тим, щоби кожен українець відчув реальні зміни.
Боротьба триває і я впевнений у нашій перемозі!
І трохи гарних новин. Зміцнився обмінний курс та збільшилися до 7-річного максимуму накопичення міжнародних резервів, які становлять 25 млрд доларів. Приплив прямих іноземних інвестицій в країну зріс до 2,5 мільярдів доларів. Різко знизилась інфляція до 4,1%. Якщо це не гарні новини для країни, то я повний “профан” в економіці!” – говорить Гончарук

Цей допис уже прочитано 416 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: