Зустріч Зеленського і Мішеля на Генасамблеї ООН: Розмова про ЄС та оборонну підтримку

Під час 78-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку президент України Володимир Зеленський провів зустріч із президентом Європейської ради Шарлем Мішелем. Про це повідомляє Офіс Президента.

Згідно з інформацією, лідери обговорили стан виконання семи рекомендацій Європейської комісії щодо членства України в ЄС. Глава держави також інформував президента Європейської ради про ситуацію на полі бою. У цьому контексті сторони наголосили на важливості оборонної підтримки України з боку ЄС.

Додатково були обговорені питання реалізації Української формули миру та підготовки до проведення Глобального саміту миру.

Нагадаємо, що на Генеральній асамблеї ООН у Нью-Йорку, президент Зеленський закликав держави долучитись до підготовки саміту щодо запропонованої Україною “формули миру” та відзначив, що він усвідомлює спроби укласти з росією “тіньові угоди за лаштунками”, але підкреслив, що злу не можна довіряти.

Також в рамках заходу президент Зеленський обговорив будівництво зернових хабів і забезпечення регіону українською агропродукцією з президентом Кенії Вільямом Руто.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: