Home » Новини Львова » Зранку на міських маршрутах курсує 150 автобусів і 115 одиниць електротранспорту

Зранку на міських маршрутах курсує 150 автобусів і 115 одиниць електротранспорту

За інформацією управління транспорту ЛМР, станом сьогодні на ранок на міських маршрутах курсує 150 автобусів і 115 одиниць електротранспорту.

Вихід громадського транспорту на маршрути становить 69%. Нагадаємо, відповідно до рішення міської комісії з питань ТЕБ і НС, призупинено безкоштовний проїзд у громадському транспорті Львова осіб усіх пільгових категорій. Рішення діятиме до закінчення карантину.
Сьогодні зранку на міських маршрутах працює 100% трамваїв — 65 одиниць, 100% тролейбусів — 50 одиниць, 57% автобусів ЛК АТП № 1 — 109 одиниць, і 18% автобусів приватних перевізників — 41 автобус.

Дезінфекція транспорту проводиться двічі на день, водії забезпечені дезінфікуючими засобами.

Оскільки зараз діє постанова Кабінету Міністрів, то громадським транспортом можна одночасно перевозити не більше 10 осіб.

Також у Львові призупинена дія пільг на безкоштовний проїзд у громадському транспорті для усіх категорій громадян, які передбачені законодавством України, ухвалами сесії ЛМР та рішеннями виконавчого комітету. Це тимчасовий захід і він буде діяти до закінчення карантину. Після закінчення карантину рішенням комісії з питань ТЕБ і НС всі пільги будуть відновлені.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 44 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: