Зміни в тарифах громадського транспорту Львова: тепер вартість поїздки становить 13 грн

Сьогодні виконком міськради Львова затвердив нові тарифи на громадський транспорт, які вступлять в силу з 11 грудня. Про це повідомляє ЛМР.

Вартість поїздки залежатиме від способу оплати:

  • 13 грн за транспортну картку ЛеоКарт,
  • 15 грн за банківську карту чи NFC,
  • 20 грн за готівку у водія,
  • 6,5 грн для студентів зі студентською транспортною карткою ЛеоКарт.

Також встановлено вартість оплати через QR-коди та місячних абонементів для електротранспорту. Відтак з 11 грудня 2023 року вартість поїздки при оплаті за допомогою смартфона через QR-коди Приват24 та EasyPay складатиме 15 грн. Штраф за безквитковий/незавалідований проїзд складатиме 300 грн.

«Найближчі кілька днів будуть складними для всіх: і для водіїв, і для пасажирів, і для контролерів. Всім треба адаптуватися до нової системи оплати. Ми максимально прокомунікуємо, щоб контролери були лояльними до пасажирів. Але в подальшому всі поїздки у транспорті мають бути обліковані та завалідовані», – йдеться в повідомленні.  

Також з 11 грудня місячні проїзні картки можна буде придбати вже за новою ціною. Загальна місячна проїзна картка коштуватиме: 420 грн – електронний варіант та 430 грн – звичайний. Вартість місячного студентського абонемента – 210 грн та 215 грн відповідно.  Місячна картка для підприємств, установ та організацій Львівської МТГ коштуватиме 500 грн.

Пасажири, які мають пільговий проїзд, повинні оформити персоналізовану транспортну картку ЛеоКарт. За винятком військових та прирівняних до них осіб – вони зможуть і надалі користуватися громадським транспортом на підставі своїх посвідчень.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: