З’явилися фото та відео зі стрілянини у ресторані у Буському районі.

Четверо чоловіків накинулися на музиканта, який виконував російськомовні пісні.

Вчора, 14 січня, Lemberg-News.Info повідомляли з посиланням на Експрес.Онлайн про те, що на Львівщині в кафе  музиканта побили за виконання російськомовних пісень.

Інцидент відбувся 8 січня в закладі під назвою “Золота підкова”, що знаходиться у м. Олесько Буського району – про це повідомляють у спільноті Варта-1 у мережі Facebook. Відео було опубліковано на каналі “Ukrainian Natureна порталі youtube.com.

“Коли місцеві жителі втрутились в конфлікт, дані невідомі особи застосували травматичну зброю. Результатом даних хуліганських дій виявилося пошкодження майна закладу та завдана шкода здоровю чотирьох відвідувачів, кульові поранення отримали двоє людей. Ведуться попередні слідчі дії Буським відділенням Поліції. За попередньою інформацією, двоє із кривдників є працівниками охоронної структури території колишнього заводу «Олеської Мінеральної Води», – йдеться у повідомленні на “Варта-1”.

З'явилися фото та відео зі стрілянини у ресторані у Буському районі.

З'явилися фото та відео зі стрілянини у ресторані у Буському районі.З'явилися фото та відео зі стрілянини у ресторані у Буському районі.З'явилися фото та відео зі стрілянини у ресторані у Буському районі.

Цей допис уже прочитано 1413 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: