Home » Новини Львова » Зі Львова на Тернопіль зробили нову сучасну дорогу.

Зі Львова на Тернопіль зробили нову сучасну дорогу.

Нова дорога побудована за сучасними стандартами.

Сьогодні, 24 вересня, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ознайомився зі станом завершення поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення М-09 Рава-Руська-Львів-Тернопіль, – повідомляє “Дивись Інфо” з посиланням на прес-службу Львівської облдержадміністрації.

Львів і Тернопіль з’єднані новою, побудованою за сучасними стандартами дорогою, яка не тільки єднає два обласні центри, а й входить до міжнародного коридору “Go Highway” (проект транснаціонального транспортного коридору, в рамках якого планується з’єднати українські чорноморські порти Миколаїв та Одеса з польським Гданськом на Балтійському морі – Вікіпедія).

На території Львівської області вказана автомобільна дорога пролягає через 11 населених пунктів: Підгірне, Куровичі, Підгайчики, Шопки, Якторів, Новосілки, Вільшаниця, Червоне, Ясенівці, Зарваниця, Плугів.

«Ми нарешті з‘єднали Львів і Тернопіль між собою прекрасною дорогою. Наступне завдання – з’єднати Львів-Тернопіль з Чорним морем, але також ми з’єднуємо Чорне море України з Західним кордоном і з Європейським Союзом. Ми продовжуватимемо роботи і в наступному році для того, щоб усе завершити і зайти аж до Миколаєва та Херсону, і будемо рухатися у цьому напрямку. Також ця дорога стала частиною реалізації нашої стратегії – за 5 років ми об’єднаємо всі обласні центри України, які будуть з’єднані якісними дорогами. Українці мають право їздити по хороших дорогах і будуть це робити. Дякую головам Тернопільської і Львівської обласних державних адміністрацій за якісно організовані та виконані ремонтні роботи», – наголосив прем’єр Володимир Гройсман.

Фото: Дивись Інфо

Цей допис уже прочитано 8 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: