Чоловік сховався у туалеті, аби уникнути прикордонного контролю.

Вчора, 16-го лютого, у пункті пропуску для залізничного сполучення «Мостиська», під час здійснення прикордонного контролю потягу сполученням «Львів-Вроцлав», прикордонники знайшли чоловіка, який ховався у вбиральні одного з вагонів, пише 032.ua.

Як повідомляє прес-служба Мостиського прикордонного загону, таким чином громадянин намагався уникнути прикордонного контролю та незаконно дістатися сусідньої Польщі. 

Правоохоронці з’ясували, що затриманий є 32-річним громадянином України, уродженцем Львівщини. При собі у нього був внутрішній український паспорт, що не дає права на перетин кордону згідно з визначеною процедурою. Чоловік на потяг пробрався «зайцем», закрився у вбиральні ще на станції Львів і сподівався там же переховуватись до самого Вроцлава.

Крім того прикордонники з’ясували, що зазначений громадянин вже двічі притягався до відповідальності за спробу незаконного перетинання кордону у 2015 та 2017 роках.

Порушника прикордонники з потягу зняли та склали відповідний документ про адміністративне правопорушення за спробу незаконного перетинання державного кордону України. Рішення у цій справі прийматиме суд.