Home » Новини України » Журналістка телеканалу “Прямий” вирішила з мітингу торговці зробити акцію проти «формули Штайнмайєра»

Журналістка телеканалу “Прямий” вирішила з мітингу торговці зробити акцію проти «формули Штайнмайєра»

Знімальна група українського телеканалу «Прямий» потрапила в неприємну ситуацію в Харкові під час зйомок новинного сюжету про протести місцевих жителів проти реалізації «формули Штайнмайєра».

Спочатку все начебто йшло гладко. Нагледівши групу цілком адекватного виду маніфестантів, мітингувальників біля будівлі Харківської міськради, ведуча репортаж журналістка почала на їх фоні записувати ролик про обурення громадян політикою «зради України».

Однак закінчити свою журналістську роботу їй не вдалося. Конфуз полягав в тому, що прийшли мітингувати виявилися зовсім не радикальними «патріотами», а підприємцями з ринку «Барабашово». Вони з’явилися висловити свій протест проти будівництва дороги, яка загрожує позбавити їх заробітку.

Прислухавшись до того, що говорить стояла поруч з ними дама з мікрофоном, які зібралися здогадалися, що в репортажі їм збираються «пришити політику» і уявити не тими, ким вони є насправді.

Як видно з ролика, розміщеного в Facebook групою «Харків 1654», громадянам це не сподобалося настільки, що вони втрутилися в роботу знімальної групи і в підсумку зірвали запис репортажу. Журналістам не допомогла навіть допомогу поліцейського.

Це обман. Тут вийшло “Барабашово”. Це обманюють тут зараз », – сказав прямо в камеру один з протестувальників.
Зрозумівши, що ігнорувати несвідомий народ більше неможливо, кореспондент «Прямого» спробувала їх умовити. Вона заявила, що просто записує частина сюжету заздалегідь, а акція «Ні капітуляції» повинна початися у харківській мерії пізніше.

Однак таке пояснення мітингувальників підприємців не задовольнило, і вони попросили журналістів піти. На запитання ведучої, чому громадяни так негативно реагують на її роботу, одна з протестуючих відповіла:

«Тому що ви оголошуєте, що ми з іншого приводу зібралися».
Телеканал «Прямий» належить кіпрській компанії Parlimo Trading Limited, єдиним зрозумілим бенефіціаром якої є Володимир Макеєнко. Однак, згідно з результатами журналістських розслідувань деяких українських ЗМІ, реальним власником телеканалу є колишній президент України Петро Порошенко.

 

 

 

Цей допис уже прочитано 73 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: