Життя після карантину: Кабмін розповів про нові стандарти життя (інфографіка)

Життя після карантину

Кабінет міністрів показав інфографіку про те, як будуть виглядати нові стандарти соціального життя, коли карантин в Україні закінчиться. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Україна, як і весь світ, повинна навчитися жити за новими стандартами, за новим соціальної поведінки. Ослаблення карантинних обмежень не означає, що загроза пройде. Такі прості правила, як дотримання дистанції, постійна дезінфекція та індивідуальний захист можуть захистити нас і після закінчення карантину “, – заявив Шмигаль.

Життя після карантину: Кабмін розповів про нові стандарти життя (інфографіка)

Йдеться про зміну соціальної поведінки, а саме:

– Дотриманні дистанції – уникнення скупчення людей, забезпеченні дотримання в приміщеннях соціальної дистанції між людьми не менше ніж півтора метра;

– Постійна дезінфекція – обробка поверхонь в приміщенні, де відбувається соціальна взаємодія за допомогою дезінфікуючих засобів, розміщення дозаторів з дезинфікуючим засобом на видному місці;

– Індивідуальний захист – використання захисних масок і рукавичок в місцях скупчення людей, забезпечення робочих належними засобами індивідуального захисту.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 92 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: