Земельну ділянку стадіону “Сільмаш” із житлової забудови переведуть у спортивну інфраструктуру.

Вперше у Львові вдалось повернути земельну ділянку, яка планувалась під забудову, у спортивну інфраструктуру.

Про це пише Експрес.Онлайн з посиланням на Львівську міську раду.

Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив детальний план території зі зміною функціонального зонування території у районі вул. І. Сулими, вул. Поперечної, вул. Зв’язкової. Згідно із детальним планом, передбачається переведення земельної ділянки малого тренувального поля стадіону «Сільмаш» із житлової забудови у спортивну інфраструктуру.

Як зазначив депутат ЛМР Сергій Івах, вперше у Львові стався прецедент, коли міська влада під системним тиском громади повернула частину території із житлового статусу у спортивний:

«Нам вдалось повернути людям ділянку, яка завжди мала спортивне призначення. Це прецедент, який має стати прикладом для наслідування іншими громадами. Приємно, що проекти, які були започатковані, доходять до свого логічного завершення. Однак, такі проекти депутат може довести до  завершення тільки за підтримки громадськості. Зараз завдяки чіткій і послідовій позиції мешканців 2 га землі повернуті із житлової забудови у спортивну інфраструктуру. А це у Львові сьогодні надскладно зробити.  Завдяки тому, що громада була мегаактивною, вдалось завершити один із етапів цієї історії».

Тепер міська влада займатиметься поверненням до переліку спортивної інфраструктури стадіону «Торпедо» та деяких інших об’єктів.

Фото: photo-lviv.in.ua

Цей допис уже прочитано 736 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: