Зеленський провів засідання Ставки в оновленому складі

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ставки верховного головнокомандувача в оновленому складі 12 лютого, де було розглянуто ключові аспекти ситуації на фронті. Одним із доповідачів був головком Збройних сил України Олександр Сирський, який представив важливі відомості щодо стану оборони та подальших заходів. Про це Зеленський повідомив у Telegram.

За словами президента, пріоритетними завданнями залишаються фронтова оборона, захист прифронтових регіонів, населення та критичної інфраструктури від можливого російського повітряного терору. У заяві Зеленського також було відзначено, що на засіданні обговорювались питання щодо забезпечення армії необхідними ресурсами, зокрема снарядами, дронами та РЕБ.

Серед інших тем, які було висвітлено на засіданні, були розбудова багаторівневого захисту об’єктів електро-, водо- та теплопостачання в прифронтових областях. Президент також зазначив, що були розглянуті доповіді енергетиків та голів військово-цивільних адміністрацій цих регіонів.

Однією з важливих рішень, прийнятих на засіданні, було збільшення кількості та підвищення спроможностей мобільних вогневих груп. Це заходи у рамках посилення обороноздатності та готовності армії до ефективного відповіді на можливі загрози.

Нагадаємо, наприкінці минулого тижня, президент Зеленський звільнив Валерія Залужного з посади головнокомандувача ЗСУ і призначив на цю посаду Олександра Сирського, раніше командира Сухопутних військ.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: