Зеленський пояснив, чому створив партію

Лідер “95 кварталу” Володимир Зеленський розповів, що зареєстрував у грудні 2017 року партію “Слуга народу”, щоб випередити людей, які ще влітку 2017 року хотіли скористатися брендом і зареєструвати таку політичну силу.

Про це він розповів в інтерв’ю “КП в Украине”, повідомляє “24”

На початку грудня 2017 року в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб на сайті Міністерства юстиції з’явилася юридична особа “Політична партія “Слуга народу”. Керівником утворення є Іван Баканов – керівник ТОВ “Квартал 95”.

Так, відомий шоумен зізнався, що партія справді існує, проте він не робив ніякої офіційної заяви, тому що це суто юридичне питання.

Зеленський вирішив підстрахуватися і, щоб його ідею не вкрали, зареєстрував партію.

“Влітку якісь пройдисвіти вирішили зареєструвати партію під назвою “Слуга народу”. Я цих людей не знаю, тому відкрито говорю – “пройдисвіти”. Виявляється, придумати і зареєструвати бренд – цього недостатньо, його можуть використовувати інші. Тому ми і розпочали цю історію з реєстрацією партії. Довго робили – з питаннями, проблемами, але зробили.

Мені не подобається, що хтось хотів скористатися нашим ім’ям. Для багатьох людей “Слуга народу” асоціюється саме з “Кварталом”, вони підуть і проголосують. Це відповідальність. І почасти вона лежить і на наших плечах. Тому потрібно було реєструвати партію. ​​А яка доля буде у цієй партії – подивимося. Поки це не політичний проект, а імовірніше, юридичний нюанс”, – сказав артист.

Цей допис уже прочитано 1080 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: