Home » Новини України » Зеленський започаткував відзначення 29 серпня Дня пам’яті захисників України

Зеленський започаткував відзначення 29 серпня Дня пам’яті захисників України

Президентом Володимиром Зеленським підписано указ про запровадження щорічного відзначення 29 серпня Дня пам’яті захисників України.

Про це він заявив під час свого урочистого виступу у суботу, 24 серпня 2019 року, на Майдані Незалежності, передає Еспресо.TV.

“Дорогі українці, сьогодні тут присутні родини загиблих військовослужбовців та учасників добровольчих формувань. З метою гідного вшанування їх пам’яті мною підписано указ про встановлення День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за Незалежність, за сувернітет та територіальну цілісніть України та відзначення його щорічно 29 серпня”, – наголосив глава держави.

 

Згідно з указом Президента, Кабінет Міністрів має із залученням громадськості, родин загиблих захисників розробити й затвердити комплексний план заходів із належного вшанування пам’яті полеглих воїнів, а Міністерство закордонних справ – забезпечувати проведення дипломатичними установами України заходів до Дня пам’яті захисників України, а також участь представників дипломатичного корпусу іноземних держав, акредитованих в Україні, у відповідних офіційних заходах у нашій країні, пише прес-служба ЛОДА. Також доручається обласним і Київській міській державним адміністраціям забезпечувати здійснення заходів із вшанування пам’яті захисників України.

Цей допис уже прочитано 62 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: