Home » Новини Львова » Зеленський у прямому ефірі звільнив голову ЛОДА Мальського

Зеленський у прямому ефірі звільнив голову ЛОДА Мальського

Сьогодні під час засідання засідання Ради регіонального розвитку Володимир Зеленський повідомив про звільнення голови Львівської облдержадміністрації Маркіяна Мальського.

Таке рішення він пояснив тим, що не побачив жодних результатів роботи. Під роздачу також потрапив і голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко.

– Я хочу подякувати за роботу двом головам обласних адміністрацій. І повідомити про їхнє звільнення. Це не через те, що вони недосвідчені чи не чисті на руку. А через те, що у цих двох областях ми не побачили жодного результату, – сказав Володимир Зеленський.

Голова ЛОДА з ними не згоден Водночас, у обладміністрації повідомили, що Маркіян Мальський перебуває в офіційному відрядженні у Києві та бере участь у Раді регіонального розвитку. А щось конкретніше про звільнення можна буде говорити тільки тоді, коли оприлюднять указ. Нагадаємо, Маркіян Мальський очолив Львівську обласну адміністрацію 6 липня 2019 року. Президент Зеленський, буцім, обрав його кандидатуру після публічного обговорення і голосування у соцмережі.  Пише SYLA NEWS

Цей допис уже прочитано 2794 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: