Home » Новини Львова » Зеленський у Бабиному Яру: те, що зробив історик не вкаладається в голові

Зеленський у Бабиному Яру: те, що зробив історик не вкаладається в голові

Володимир Зеленський відвідав Бабин Яр 29 вересня в 78-ю річницю трагедії вже після офіційних заходів, а також критики головного рабина Києва та України Якова Дов Блайха.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, до такого висновку дійшов український історик і публіцист Олександр Зінченко.

 У себе в Facebook він проаналізував фотографії, які поширили в мережі вже після скандалу, на них Володимир Зеленський в окулярах і з букетом квітів.

“Вранці в неділю в столиці йшов дощ. Незважаючи на це, біля пам’ятників в Бабиному Яру з’явилися корзини квітів з жовто-блакитними стрічками “від Зеленського”. Свідки стверджують, що на 9:50 вони вже були. Сонце почало виглядати десь о 10:30. Вдень до Менори прийшов Марш пам’яті і ребе Яків дов Блайх заклеймив  Зеленського ганьбою і соромом, що той не прийшов з усіма. Через деякий час неофіційно були поширені кілька фото із Зеленським в окулярах і букетом червоних квітів”, – пише Зінченко.

Історик стверджує, що вранці Зеленського не було, оскільки фото було зроблено біля підніжжя радянського монумента жертвам Бабиного Яру (не у Менори) в теплому світлі перед заходом сонця, “промені падають з західної сторони”.

Як відомо, головний рабин України Яків Дов Блайх на щорічному Марші пам’яті жертв Бабиного Яру заявив, що Зеленський став першим серед українських президентів, який не взяв участь у публічних пам’ятних заходах в день річниці початку розстрілів. При цьому об’єднана єврейська громада підтримала Зеленського, висловивши протест проти заяв Блайха, якого назвали заангажованої політичної фігурою із зіпсованою репутацією.

 

Цей допис уже прочитано 185 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: