Home » Новини Львова » Завтра до Львова приїдуть сотні українців із Перемишля

Завтра до Львова приїдуть сотні українців із Перемишля

Призначено ще один спецпотяг Інтерсіті+ Перемишль-Київ. Про це повідомляє Depo.Львів, з посиланням на депутата Львівської міської ради Ігоря Зінкевича.

Потяг №706/705 вирушить із Перемишля 23.03.20 о 15:50 та прибуде до Києва о 23:59. Дорогою матиме зупинку у Львові. Квитки на потяг можна придбати на сайті Укрзалізниці.

Укрзалізниця призначила ще один швидкісний поїзд Інтерсіті+ Перемишль (Пшемисль) – Київ для евакуації українців з Польщі, котрі внаслідок карантинних обмежень не можуть самостійно перетнути кордон. Поїзд відправиться із Перемишля о 15:50 23 березня під номером 706/705.

Під час рейсу з Польщі поїзд робитиме зупинку у Львові та прибуде до Києва о 23:59. До Перемишля поїзд прослідує без пасажирів.

Квитки на вказаний поїзд можливо купити тільки через онлайн-систему booking.uz.gov.ua. Бригада стюардів, яка обслуговуватиме поїзд, буде забезпечена усіма необхідними засобами захисту та дезінфекції.

Нагадаємо, що раніше Укрзалізниця відправила вже сім спеціальних поїздів Інтерсіті+ Перемишль – Київ для евакуації громадян України із Польщі та Чехії, котрі внаслідок обмежувальних заходів, у зв’язку з карантином, не можуть самостійно перетнути кордон. Також призначено поїзд “4 столиці”, який виконує спеціальний рейс для повернення додому українців, а також громадян Білорусі й балтійських країн.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 321 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: