Затримано посадовців Львівської митниці за корупційну схему

Львівська митниця Держмитслужби України опинилася під увагою правоохоронних органів після виявлення корупційного механізму, який дозволяв посадовцям отримувати неправомірну вигоду від громадян України в обмін на безперешкодне переміщення товарів через державний кордон, навіть у воєнний час.

За результатами оперативних заходів, проведених правоохоронцями Управління СБУ у Львівській області. було затримано головного державного інспектора митного поста «Краківець». Він вимагав гроші від громадян за незалучення бюрократичних перешкод під час митного оформлення міжнародних відправлень. Про це повідомляє Управління СБУ у Львівській області.

У випадку відмови від сплати хабара, посадовець погрожував додатковими перевірками та затягуванням термінів митного контролю.

Під час оперативних заходів спецпризначенці встановили також причетність ще двох посадовців митниці до цієї протиправної діяльності.

За попередніми даними, зловмисники збагачувались на кілька тисяч євро за кожну зміну.

Наразі всім фігурантам оголошено підозру за частиною 3 статті 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Розслідування щодо цих фактів триває з метою встановлення інших причетних осіб та їх притягнення до відповідальності.

Заходи з ліквідації корупційної схеми проводили оперативники Львівського СБУ спільно з Національною поліцією за процесуальним керівництвом Львівської обласної прокуратури.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: