Затримано нардепа Нестора Шуфрича у справі про російську шпигунську мережу

Служба безпеки України затримала народного депутата Нестора Шуфрича у його домі, який розташований у селі Козин Київської області. Сьогодні проводиться понад 50 обшуків у зв’язку з справою Шуфрича. Про це повідомив журналіст Юрій Бутусов.

За інформацією, представника депутатської групи “Платформа за життя і мир” Нестора Шуфрича звинувачують у вчиненні злочинів у зв’язку з російською шпигунською мережею, яку створили співробітники ФСБ рф та колишній народний депутат України Володимир Сівкович.

“За висновками слідства, Шуфрич за завданням Сівковича виступав на телеканалах України та Росії з метою розповсюдження російський пропаганди та просування антиукраїнської політики. Йому інкримінується державна зрада”, – йдеться у повідомленні Бутусова.

Водночас журналіст Андрій Цаплієнко повідомив про обшуки у Шуфрича, посилаючись на джерела в Службі безпеки України. Він також зазначив, що депутат тісно співпрацював із ФСБівцем і екснародним депутатом Володимиром Сівковичем, який з московського офісу координував роботу російської агентури в Україні.

“Очевидно, за завданням Сівковича Шуфрич був одним з рупорів Кремля в Україні. Наприклад, розповідав, що наша держава – штучне утворення”, – наголосив Цаплієнко. 

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: