Затримано 14 осіб на акції проти закону про ‘іноагентів’ біля парламенту в Тбілісі

На акції проти закону про “іноагентів” біля парламенту в Тбілісі затримано 14 людей, повідомляє Новини-Грузія з посиланням на МВС Грузії.

За інформацією від відомства, один поліцейський постраждав від “насильницьких дій протестувальників”, він отримав медичну допомогу.

Усіх 14 затриманих звинувачують у дрібному хуліганстві та непокорі вимогам поліції за статтями 166 та 173 Кодексу про адміністративні правопорушення Грузії. За даними МВС, вони порушували громадський порядок, чинили опір поліцейським, ображали їх і не підкорялися наказам.

Ситуація у парламенті загострилася, коли поліція не дозволила демонстрантам провести ходу довкола будівлі. Учасників мітингу за допомогою гучномовців почали попереджати про можливість застосування спецзасобів. Періодично відбувалися словесні суперечки та сутички між поліцією та учасниками акції.

Напруга спала після голосування у парламенті щодо законопроєкту про “іноагентів”, після чого депутати керівної партії “Грузинська мрія” залишили законодавчий орган.

Акцію під парламентом завершили пізно ввечері, протестувальники розійшлися. Проте, сьогодні біля парламенту Грузії протестувальники мають намір зібратися знову.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: