Засідання щодо запобіжного заходу для нардепа Дубінського

Засідання щодо обрання запобіжного заходу нардепу Олександру Дубінському розпочалось сьогодні у Києві. Прокуратура висунула вимогу на додатковий запобіжний захід, який включає цілодобовий домашній арешт та заборону публікації відеоматеріалів у соціальних мережах. Про це повідомляє Новини.LIVE.

Прокурори просили суд обмежити права Олександра Дубінського не лише цілодобовим домашнім арештом, а й заборонити йому проводити прямі трансляції та публікувати відеоматеріали у соціальних мережах.

Нардеп Олександр Дубінський вважає, що цей запобіжний захід має на меті обмежити його права.

“Основна мета запобіжного заходу — це забезпечити не критику мною Офісу президента в умовах війни та пограбування бюджету України. Зараз ми стаємо свідками заборони народному депутату його права на критику влади через поширення моєї думки через різні соціальні платформи”, — заявив Дубінський.

Скандал із Олександром Дубінським виник після того, як в пресі з’явилися повідомлення про те, що він, виїхав за кордон на відпочинок під час воєнного стану. Він стверджував, що виїзд був необхідний для супроводження свого хворого батька на лікування. Проте в соціальних мережах з’явилися фотографії, на яких, імовірно, він перебував у відпустці в Барселоні.

Однак нардепа Олександра Дубінського та одного з його спільників підозрюють у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст. 332 Кримінального кодексу України, який включає в себе внесення неправдивих відомостей до офіційних документів службовою особою. Ця дія може бути покарана позбавленням волі на строк від 5 до 7 років.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: