ЗАПОБІЖНИЙ ЗАХІД ДЛЯ ОЛЕКСАНДРА АВАКОВА

Сьогодні, 1- го листопада, о 17:00 починається розгляд клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про обрання запобіжного заходу для сина глави МВС України.

Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура на своїй сторінці у мережі Facebook:

“Сьогодні, 1 листопада 2017 року, о 17:00 в Солом’янському районному суді відбудеться розгляд клопотання детективів НАБУ підтримане прокурорами САП про обрання запобіжного заходу підозрюваній у вчиненні злочину передбаченому ч.5 ст. 191 Кримінального кодексу України («Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем») приватній особі. 
Про час та місце розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу колишньому заступнику міністра внутрішніх справ України та представнику фірми-переможця тендеру повідомимо додатково.”

Як повідомляє Високий Замок, з посиланням на прес-секратаря Солом’янського районного суду м. Києва, Яну Квітченко, клопотання надійшло слідчому судді Віталію Українцю. Щодо інших фігурантів справи клопотань до суду не надходило. Низка документів у справі “рюкзаків Авакова” була перероблена „зворотною датою“, акти прийомки здійснювались без фактичної поставки товару, який доставляли згодом. Викриті факти долучені до матеріалів слідства – пише Високий Замок-онлайн з посиланням на Національне антикорупційне бюро України.

Фото: Інше.ТВ

Цей допис уже прочитано 1142 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: