Закон про мобілізацію набуде чинності з 18 травня

Верховна Рада України затвердила закон про мобілізацію, який набирає чинності з 18 травня цього року. Цей закон передбачає ряд важливих питань, які стосуються військової служби та мобілізації громадян. Відповідний документ розміщений на сайті газети.

Одним із ключових положень закону є обов’язок мобілізації громадян віком від 25 до 60 років. Також під час проведення мобілізації чоловіки віком від 18 до 60 років зобов’язані постійно носити з собою військово-обліковий документ. А також пред’являти його на вимогу представників ТЦК або правоохоронних органів.

Після публікації закону у всіх військовозобов’язаних буде 60 днів на уточнення своєї актуальної адреси проживання, контактної інформації та інших військово-облікових даних. Це можна зробити у Територіальних Центрах Комплектування, Центрах Надання Адміністративних Послуг або через електронний кабінет.

Крім того, новим законом встановлюється врахування у вислугу років одного місяця служби за три місяці  за перебування безпосередньо в районах бойових дій під час воєнного стану.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: