Home » Новини України » Загороднюк після робочого візиту в Золоте розповів, що заважає розвести війська

Загороднюк після робочого візиту в Золоте розповів, що заважає розвести війська

Підготовка до розведення сил і засобів у районі м. Золоте Луганської області триває успішно з технічної точки зору, але розпочати розведення не дозволяють обстріли, повідомляє міністр оборони України Андрій Загороднюк.

“З технічної точки зору підготовка до розведення на цьому напрямку триває досить успішно, але розпочати його не дозволяють обстріли. Зазначу ще раз, що розведення сил і засобів може розпочатися тільки після 7 днів дотримання режиму тиші на ділянці, де воно передбачене”, – написав Загороднюк на своїй сторінці в соцмережі Facebook за підсумками робочої поїздки в район проведення Операції об’єднаних сил.

За його словами, в Золотому планують створити координаційний центр, який сприятиме консолідації діяльності представників місцевої адміністрації, Збройних сил України, Національної поліції та інших структур і, в разі необхідності, максимально оперативному вирішенню проблемних питань.

У смт Станиця Луганська, де перший етап розведення відбувся ще влітку цього року, за словами глави оборонного відомства, ситуація спокійна, обстрілів немає, поліція підтримує громадський порядок.

“Наші війська на своїх позиціях проводять спостереження, зберігаючи боєготовність. У разі провокацій або загострення обстановки готові діяти адекватно”, – резюмував Загороднюк.

Цей допис уже прочитано 41 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: