Home » Кримінал » Загибель школяра на Закарпатті: жорстоке вбивство чи доведення дитину до відчаю однолітком?

Загибель школяра на Закарпатті: жорстоке вбивство чи доведення дитину до відчаю однолітком?

Адвокат підозрюваного заявила, що її підзахисного довів до такого вчинку сам убитий.

Загибель школяра на Закарпатті: жорстоке вбивство чи доведення дитину до відчаю однолітком?

Наталія Романик виступає адвокатом підозрюваного у скоєнні вбивства 14-річного мешканця с. Нижня Апша Хустського району Закарпатської області Василя Турди.

Вчора, 20 грудня, адвокат та батьки підозрюваного провели прес-конференцію у львівському прес-клубі, – повідомляє “Щоденний Львів”.

Адвокат повідомила резонансні речі. Зокрема, що убитий 15-річний Василь Поп довів підозрюваного до стану афекту, коли той вже не міг контролювати свої дії. Лікарі, стверджує вона, близько місяця спостерігали за Василем Турдою в умовах закритого приміщення в психіатричній лікарні у відділенні експертизи. Комісійна експертиза постановила, що такі дії (обвинувачений заподіяв жертві множинні колото-різані рани) не притаманні Василеві Турді. Причиною раптової некерованої “вбивчої поведінки” хлопця адвокат пояснює тим, що загиблий тривалий час знущався над молодшим школярем, що доказано у кримінальному провадженні. Зокрема, стягував з нього штани у присутності дівчат, неодноразово бив його і вимагав гроші. Начебто останньою краплею стало те, що загиблий глузував із дівчини, яка подобалася підозрюваному, та погрожував йому сексуальним насильством.

Адвокат також сказала, що одразу після трагедії батько Василя Попа одержав від батька Василя Турди – до цього вони були у товариських стосунках – матеріальну компенсацію – 20 тисяч доларів. За словами адвоката, цей факт підтверджений потерпілим у судовому засіданні. 

Нагадаємо, що 14 березня 2018 р. 14-річний Василь Турда під час сварки з другом-однолітком Василем Попом наніс йому біля 28 колото-різаних ран, від яких той помер на місці. Мешканці села Нижня Апша одного разу намагалися вчинити самосуд над хлопцем, коли побачили, як він вільно ходить вулицею вже після інциденту, а також перекривали трасу “Мукачево-Рогатин”, протестуючи проти прийняття судом рішення про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді сплати грошової застави.

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм!

Цей допис уже прочитано 100 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: