Забудова території на вулиці Мазепи буде нежитловою.

Як пояснив начальник управління архітектури та урбаністики ЛМР, на цій ділянці не може бути житлової забудови, лише медичні заклади.

Земельна ділянка на вул. Мазепи, 23 була продана під час аукціону. Нові власники придбали землю на вторинному ринку. В міську раду про отримання містобудівних умов та обмежень ще не звертались. Як пояснив Юліан Чаплінський, начальник управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради (далі – ЛМР), на цій ділянці не може бути житлової забудови, лише медичні заклади, – про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Ми ніяких документів по цій ділянці ще не видавали. Ми в детальному плані передбачили, що там можуть бути медичні заклади, оскільки там збоку лікарня. Житло там будуватись не буде. Сьогодні власники земельної ділянки приїхали, щоб робити геологію, знати, які там  ґрунти. Але вони до нас ще не звертались. Житла там не буде точно. Якщо будуть видаватись містобудівні умови на заклад медицини, то ми будемо це медійно подавати обов’язково», – розповів Юліан Чаплінський.

«Це ділянка, яку ми продали з аукціону. Зараз нові власники на вторинному ринку її купили. Кажуть, що хочуть там будувати діагностичний центр. Я власникам порекомендувала провести громадське обговорення з залученням депутатів, громадських організацій», – зазначила Ельвіра Колос, керівник управління земельних ресурсів Львівської міської ради.

«З 5-го січня є новий власник тої ділянки. Наразі ми не знаємо, хто це є. Власник ділянки пробував робити геодезію  ґрунтів. Мешканці збунтувались, не дали. Поки що в нас в адміністрації жодної документації не зафіксовано, до нас ніхто не звертався, але мешканці категорично проти будь-яких робіт там.

На пробу ґрунтів не треба брати дозволу. Якби в них були містобудівні умови і вони почали підготовчі роботи, то вони би мали звернутись до нас, в районну адміністрацію, за декларацією про початок підготовчих робіт і взяти дозвіл на порушення благоустрою. Містобудівних в них поки нема», – сказала голова Шевченківської районної адміністрації Надія Банах.

Фото: ЛМР

Цей допис уже прочитано 609 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: