З-ЗА СВЯТКОВОГО СТОЛУ – ДО ЛІКАРНЯНОГО ЛІЖКА

У одному із закладів Львова протягом тижня отруїлося 18 людей. Серед постраждалих є двоє дітей – трьох і семи років.

До «Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України» поступили термінові повідомлення щодо випадків гострої кишкової інфекції у 18 осіб, в т.ч. 2-х дітей з діагнозом “Гостра кишкова інфекція, харчова токсикоінфекція, гострий гастрит”.  Поширення кишкової інфекції пов’язано із святкуванням весілля та днів народжень ресторані  «Панська чарка».

Госпіталізовані запевняють, що отруєних набагато більше, просто ті самостійно лікуються вдома. Про це повідомляє. Усі госпіталізовані пацієнти на разі перебувають у стані середньої важкості.

Портал “Львівські” повідомляє, що 13-го жовтня у ресторані «Панська чарка» святкували весілля. Через декілька днів четверо людей, які були на весіллі, потрапили у лікарню. Згодом встановили, що люди отруїлись їжею. Одразу ж перша версія, котру поширювали у ЗМІ, – отруєння через недотримання санітарних норм при приготуванні їжі у самому ресторані. Проте згодом з’ясувалось, що крім ресторанної кухні на святі була їжа, яку винуватці торжества привезли з собою. Як зазначається у розписці відвідувачів, з собою вони привезли кремове солодке, пляцки в асортименті, фрукти та алкоголь.
На сайті Львівської міської ради також зазначається, що за епіданамнезом,  гості під час весілля споживали страви, які  готувалися  як в ресторані, так і в домашніх умовах, і були принесені на весілля (кондитерські вироби). Учасники днів народжень вживали різноманітні страви – м’ясну нарізку, у тому числі паштет, овочі гриль, салат «Цезар» і гостювали у заклади в різні дні.

Текст: Анна Поліщук, Віра Гаман

Фото: http://tvoemisto.tv

 

Цей допис уже прочитано 2320 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: