Home » Новини Львова » Зірковий концерт до 20-річчя “Караоке на майдані” покажуть 20 січня на СТБ

Зірковий концерт до 20-річчя “Караоке на майдані” покажуть 20 січня на СТБ

Зіркові учасники різних років, серед яких є уродженець міста Лева – співак, переможець 5-го сезону шоу “Шанс” та другого сезону “Голос країни” Павло Табаков, зібралися в одній програмі! 

Найспівочішій телегрі України “Караоке на майдані” виповнюється 20 років. Перший епізод з’явився на телеекранах 17 січня 1999 року з її автором та незмінним ведучим Ігорем Кондратюком. 

Вже цієї неділі, 20 січня, на телеканалі СТБ вийде святковий випуск до 20-річчя  найнароднішої передачі “Караоке на майдані”. Віддати належне своїй альма-матер, і заспівати у святковому ефірі програми “Караоке на майдані” прийшло дуже багато зіркових учасників караоке різних років: ALYOSHA, Тарас Тополя (АнтиТіла), Наталія Валевська, Віка (НеАнгели), гурт AVIATOR, Яна Соломко, Маша Собко, Олександр Скічко, Міла Нітіч, Павло Табаков, Петро Дмитриченко, Адам Горбатюк та інші. 

Також, на особисте запрошення Ігоря Кондратюка, зйомки відвідала та заспівала перша переможниця “Караоке на майдані” – Даша Михайленко.

фото: Master Management 

 Зірковий концерт до 20-річчя "Караоке на майдані" покажуть 20 січня на СТБЗірковий концерт до 20-річчя "Караоке на майдані" покажуть 20 січня на СТБ

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм – 

Зірковий концерт до 20-річчя "Караоке на майдані" покажуть 20 січня на СТБ

Цей допис уже прочитано 118 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: