Home » Новини Львова » З початку лютого вартість проїзду у львівських маршрутках зросте до семи гривень

З початку лютого вартість проїзду у львівських маршрутках зросте до семи гривень

Про це стало відомо зі слів заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Львівської міськради Сергій Бабак на брифінгу. Сергій Бабак зауважив, що обґрунтований тариф станом на сьогодні – 8, 21 грн, однак міська рада спільно з перевізниками дійшли згоди щодо коригування тарифу до 7 грн.

Також відомо, що пенсіонери та особи з інвалідністю 3-ї групи зможуть їздити у маршрутках приватних перевізників безкоштовно. За це вони отримуватимуть компенсацію з міського бюджету.

«Рівно рік назад приватні перевізники відмовилися перевозити пенсіонерів безкоштовно. Цілий рік у нас були складні перемовини. Сьогодні хочу оголосити приємну новину: ми знайшли спільну мову з перевізниками і вони відновлюють безкоштовне перевезення пенсіонерів та осіб з інвалідністю 3-ї групи. Це соціальна функція міста і соціальна функція, яку на себе взяли перевізники… Тому на найближчий виконком у п’ятницю буде виноситись два питання – коригування тарифу до рівня 7 грн та рішення виконкому про безоплатний проїзд пенсіонерів і осіб з інвалідністю 3-ї групи. Рішення буде опубліковано у пресі у перших числах лютого», – повідомив С.Бабак.

Також Сергій Бабак запевнив, що Львівська міська рада не планує підвищувати вартість проїзду в електротранспорті. 

Олег Партика, начальник управління транспорту, проінформував, що у 2018 році автоперевізникам було компенсовано 37 млн грн, а електротранспорту – 55 млн грн. У 2019 році сума зросла – для авто перевізників передбачені компенсації більше як 61 млн грн, для електротранспорту – 179 млн грн.

Іван Велійка, керівник підприємтсва-перевізника “Міра і К”, голова Асоціації перевізників Львівщини повідомив, що після зростання тарифу до 7 грн перевізники готові «привести автобуси до більш-менш нормального рівня, поліпшити культуру перевезень».

Фото: Львівський портал

З початку лютого вартість проїзду у львівських маршрутках зросте до семи гривень

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм – 

З початку лютого вартість проїзду у львівських маршрутках зросте до семи гривень

Цей допис уже прочитано 66 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: