Home » Новини Львова » З-перед Лялькового театру заберуть парковку. Зона буде пішохідною.

З-перед Лялькового театру заберуть парковку. Зона буде пішохідною.

Упродовж двох тижнів для блокування паркування мають встановити зйомні та незйомні стовпчики.

Простір перед Ляльковим театром закриють для паркування та облаштують там пішохідну зону. Таке рішення ухвалила Міська комісія з безпеки дорожнього руху сьогодні, 31 жовтня, – повідомляє сайт видання “Твоє Місто”.

Упродовж двох тижнів для блокування паркування з боку вулиці Гонти мають встановити зйомні стовпчики (щоб могла заїхати спецтехніка), а з іншого – незйомні.

“Твоє Місто” також інформує, що проект облаштування громадського простору у сквері навпроти Лялькогового театру у Львові подали на Громадський бюджет. Тут пропонують облаштувати мистецький, студентський та відпочинковий простори для вуличних подій, зелені насадження, фонтан та амфітеатр. За попередніми розрахунками, бюджет простору становитиме майже 3 млн гривень.

Будівлю, у якій міститься театр, було споруджено у 19131919 роках як Палату ремісників (приміщення для проведення спільних зібрань представників ремісничих професійних об’єднань, було облаштовано окремі приміщення для Спілки виробників сирих шкір, Спілки ювелірів і годинникарів та ін., проведення показових класів для підмайстрів тощо – прим. ред.). Автор проекту — польський архітектор Ян Протшке. Свою роботу Львівський театр ляльок розпочав 15 квітня 1946 року прем’єрним показом вистави за народною казкою «Івасик-Телесик». Емблемою театру і є зображення  Івасика-Телесика (Вікіпедія,, Фотографії старого Львова).

Фото: Афіша розваг Львова

 

Цей допис уже прочитано 6 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: