Home » Новини України » З підозрюваного у дачі хабаря слідчому НАБУ зняли електронний браслет

З підозрюваного у дачі хабаря слідчому НАБУ зняли електронний браслет

Директору ДП «Гутянське лісове господарство» у Харківській області Віктору Сисі, якого підозрюють в дачі хабаря в розмірі 110 тисяч доларів слідчому Національного антикорупційного бюро, частково змінили запобіжний захід – зняли електронний засіб контролю. Пише Укрінформ

Про це стало відомо з рішення Вищого антикорупційного суду від 27 грудня 2019 року, текст якого оприлюднили в Єдиному реєстрі судових рішень 2 січня.

Прокурор відділу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Генеральної прокуратури України клопотав про продовження строку дії обов`язків, покладених на підозрюваного. Суд задовольнив клопотання частково, мотивуючи, зокрема тим, що “прокурором не повідомлено про випадки вчинення спроб з боку ОСОБА_1, з моменту його звільнення з-під варти, переховуватись від органу досудового розслідування та суду”.

“Враховуючи те, що підозрюваний потребує відвідування медичних установ, розташованих поза межами його проживання та місця роботи, вважаю, що слід відмовити у продовженні дії обов`язку, яким останнього зобов`язано носити електронний засіб контролю”, – вирішив суддя.

Згідно з ухвалою суду, Сиса до 31 січня 2020 року не має права відлучатися з населеного пункту, в якому він проживає (смт Золочів Харківської області), без дозволу детектива, прокурора, за виключенням виїзду до місця своєї роботи – в ДП «Гутянське лісове господарство» (смт Гути Богодухівського району Харківської області), має повідомляти слідство, прокурора про зміну місця проживання, утримуватися від спілкування з кількома свідками в справі.

Цей допис уже прочитано 63 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: