Home » Новини України » “З іншими теж домовилися”: з’явилося відео, як керівник одеської податкової домовлялася про хабарі

“З іншими теж домовилися”: з’явилося відео, як керівник одеської податкової домовлялася про хабарі

На відео зафіксовано, як керівник ГУ ДПС Наталія Чеботарьова розкриває ступінь “взаємодії” з іншими правоохоронними органами регіону.

"З іншими теж домовилися": з'явилося відео, як керівник одеської податкової домовлялася про хабарі

З’явилося відео, як керівник Головного управління Державної податкової служби в Одеській області Наталя Чеботарьова пропонувала 25 тисяч доларів хабаря керівнику структурного підрозділу регіональної прокуратури. Відповідне відео виклало НАБУ.

На відео зафіксовано, як спочатку Чеботарьова озвучила обіцянку надати неправомірну вигоду в розмірі 25 тисяч доларів керівнику структурного підрозділу регіональної прокуратури: Керівник – тобто, 25 (мова йде про суму у 25 тисяч доларів неправомірної вигоди – НАБУ). Вона більше не буде підвищуватися або може зростати в залежності… Чеботарьова – Я думаю, що вона буде підвищуватися, тому що у нас зараз тільки починається. Керівник – Ні, Наталя, щоб потім, щоб говорити, що коли говорили тоді в середу, ці 10% просто (йдеться про те, що обіцяні 25 тисяч доларів ймовірно складають 10% від загальної суми неправомірної вигоди, зібраної з підприємців області – НАБУ).

Крім того, на відео зафіксовано, як Чеботарьова розкриває ступінь «взаємодії» з іншими правоохоронними органами регіону.

Керівник – Так, дивіться, ми обговорювали. З ДБР у вас, ви закриваєте ситуацію.

Чеботарьова – Я не буду просто по службах говорити. По інших службах у нас нормально, все добре. Але з ними теж домовились.

Керівник – Я маю на увазі з СБУ.

Чеботарьова – Ми не будемо, так, вас підставляти в цьому питанні.

Як повідомляв УНІАН, правоохоронці затримали керівника регіонального главку одеської Державної податкової служби за спробу підкупу працівника прокуратури. Як повідомила прес-служба НАБУ, в. о. начальника Головного управління Державної податкової служби однієї з областей викрили на пропозиції і наданні 25 тисяч доларів хабаря керівнику структурного підрозділу регіональної прокуратури. Пише УНІАН

Цей допис уже прочитано 89 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: