Home » Новини Львова » З нагоди професійного свята відзначили журналістів Львівщини

З нагоди професійного свята відзначили журналістів Львівщини

Сьогодні, 6 червня, у Львівському палаці мистецтв відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня журналіста. Привітав працівників медіа-сфери перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

«Хочу подякувати вам за вашу єдність, адже коли були загрози, ви були не лише тими, хто звертали увагу, що є загроза нашій свідомості, самоідентичності чи державності, ви були голосом і рупором. Професія журналіста – це професія воїна, ви є воїнами інформаційних збройних сил України. Сьогодні ми знову маємо зміни, виклики. І сьогодні у вас теж є дуже важлива місія. Ви також влада, яку не призначають і яку не обирають, ви свій вибір зробили свідомо, і давайте будувати нашу країну разом, розбудовувати її, і якщо є загрози потрібно про це говорити вголос. Адже словом можна врятувати і можна вбити, можна повести за собою і відкинути. Дякую вам за ваш вибір», – зазначив Ростислав Замлинський.

Також, за високий професіоналізм, вагомі творчі здобутки, з нагоди професійного свята та 60-річчя Національної спілки журналістів України, Ростислав Замлинський вручив почесні грамоти спеціальному кореспонденту Міністерства оборони України, учаснику бойових дій ООС на сході України Тарасу Греню, секретарю Дрогобицької міської первинної організації Національної спілки журналістів України Степану Якиму, головному редактору редакції Самбірського радіомовлення «Поступ» Оксані Коваль, директору Львівського державного палацу естетичного виховання учнівської молоді Олегу Климовичу.

 День журналіста — щорічне професійне свято працівників засобів масової інформації в Україні. Свято встановлено 25 травня 1994 року Указом Президента України на підтримку ініціативи делегатів I Всеукраїнського з’їзду редакторів газет і журналів.
Інформує четверта студія

 

З нагоди професійного свята відзначили журналістів Львівщини З нагоди професійного свята відзначили журналістів Львівщини

Цей допис уже прочитано 64 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: