Home » Новини Львова » З Львівського аеропорту курсуватимуться автобусні чартери

З Львівського аеропорту курсуватимуться автобусні чартери

Це нововедення буде корисним не тільки для туристів, а  й для людей які працюють в Європі.

Працівники Львівського аеропорту імені Данила Галицького, зокрема Тетяна Романовська, яка є його керівником, має надію, що ця новинка почне діяти якнайшвидше. В планах на початку транспортувати людей в місто Чернівці та в обласний центр Прикарпаття.

Жінка розповідає, що до теперішнього часу більшість громадян України, котрі живуть в зарубіжжі, мусіли їхати на батьківщину через пункт пропуску в Румунії ( Сучава ).   Зі Львову переважно літають із цілого західного регіону, адже це тепер зручніше, тому що раніше було запущено повітряні рейси В Італію. Відповідно, додає пані Наталія, хочеться, щоб ввесь процес дійшов до консенсусу і було придумано зробити ще і автобусне транспортування пасажирів. Так би мовити, каже, попробувати скласти конкуренцію румунській стороні. Першими сполученнями стануть: Львів — Івано-Франківськ та Львів — Чернівці.

Відомо, що на разі всі документи ухвалено, присутній затверджений розклад. Залишився маленький нюанс – визначитися із датою офіційного відкриття цього нововведення, говорять у відомстві experttur.com.

 

 

Цей допис уже прочитано 489 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: