З гастролей в Україну не повернулися троє артистів Львівської опери

“Із засніжених Естонії та Фінляндії на майже весняну львівську сцену! Запрошуємо на запальний балет «Дон Кіхот» Л. Мінкуса, з яким нещодавно гастролювала балетна трупа Львівської національної опери“, – повідомили на Facebook-сторінці Львівської Національної Опери.

Незважаючи на творчі успіхи, гастролі також призвели до втрат серед артистів. За інформацією DailyLviv.com, провідний соліст балету Андрій Михаліха (сольна партія Еспадо), солістка балету Юлія Михаліха-Рома та артист балету Богдан Ключник не повернулися разом з колективом в Україну з Фінляндії. Усі троє повідомили про це колегам, попрощавшись віртуально.

Імена Михаліхи та Ключника вже вилучено зі списку балетної трупи на офіційному сайті Львівської опери. Це свідчить про те, що керівництво театру вважає, що артисти вирішили залишитися за кордоном і продовжувати свою творчу діяльність там.

На сайті Опери зазначено, що з нагоди 120-річчя театру у жовтні 2023 року Андрій Михаліха отримав подяку від Львівського міського голови Андрія Садового.

Це не перший випадок, коли артисти залишають трупу під час гастролей. У минулому році аналогічна ситуація трапилася з провідним солістом балетної трупи Львівської опери Сергієм Ломовицьким, який залишився в Італії. Нагадаємо, що Ломовицький танцював партію Санчо Панси в «Дон Кіхоті”.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: