З 2 лютого розпочинаються звітні зустрічі в ЛКП усіх районів міста

З цієї п’ятниці, 2 лютого, розпочинаються звіти керівників ЛКП про проведено роботу у 2017 році. Мешканців закликають прийти на зустрічі та взяти участь в обговоренні щодо планування роботи ЛКП на 2018 рік.

Повідомляється на сайті Львівської міської ради.

«З 2 лютого розпочинаються звіти ЛКП перед мешканцями. Є сформований графік проведення звітів, з часом і місцем де буде проведений звіт. Звітуватимуть усі ЛКП про те, що зроблено за минулий рік.

Перед проведенням звітів працівники ЛКП проводять обходи мешканців і запрошують прийти на звіт, щоб з перших уст отримати інформацію як працює ЛКП та розповісти свої зауваження, чим задоволені, чим ні.

На звіт керівника ЛКП ми також запрошуємо представника відділу соціальних служб, а в районах, де є пам’ятки архітектури, буде присутній представник управління охорони історичного середовища, адже можуть бути питання з цього приводу.

Тому запрошуємо мешканців прийти на звіти, послухати і брати активну участь. Адже є багато питань, багато звернень на «Гарячу лінію», електронну пошту. А тут буде можливість особисто поспілкуватися з керівником ЛКП. Якщо буде піднята проблема, яка не може бути одномоментно вирішена, то, буде вестися протокол і це питання буде зафіксоване і взято під контроль та встановлені терміни для вирішення», – розповіла Ірина Маруняк, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

За її словами, інформація про час і місце звітів ЛКП буде анонсована на сайті Львівської міської ради на дошках оголошень в будинках.

Цей допис уже прочитано 730 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: