Home » Новини Львова » З 18 жовтня до Рясного запускають експериментальний маршрут.

З 18 жовтня до Рясного запускають експериментальний маршрут.

Наразі такий маршрут курсуватиме 3 місяці.

Від завтра в Рясне їздитиме експериментальний маршрут. Він працюватиме з 06.55 год до 20.30 год. На маршруті курсуватиме 5 великих нових автобусів, інтервал руху між ними становитиме приблизно 20 хв, – про це повідомила сьогодні прес-служба Львівської міської ради.

Наразі такий маршрут курсуватиме 3 місяці, опісля буде прийнято рішення щодо його роботи. Маршрут курсуватиме з Рясне-2 через вул. Сяйво, Городоцьку до пл. Кропивницького.

«Від завтра на Рясне ми запускаємо експериментальний маршрут — від Рясне-2 до Приміського вокзалу, який буде замінювати маршрут № 49, але він поїде через Левандівку, щоб він не дублював № 6А… Там буде курсувати 5 великих автобусів МАЗ. Цей маршрут поки буде без номеру, потім буде з номером 49А», — розповів Андрій Білий, заступник директора Департаменту житлового господарства та інфраструктуру ЛМР.

Наразі, маршрут запускається на 3 місяці. Після проведення конкурсу і обрахування рентабельності цього маршруту це питання буде врегульовуватися і маршрут внесуть у транспортну мережу

Фото: Твоє Місто

Цей допис уже прочитано 12 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: