Home » Культура » Як тепер називатиметься церква Московського патріархату?

Як тепер називатиметься церква Московського патріархату?

У Верховній Раді проголосували за новий закон.

Як тепер називатиметься церква Московського патріархату?

Народні депутати проголосували за проект закону № 5309 – ним установи Української православної церкви Московського патріархату зобов’язано змінити свою назву на “Російська православна церква в Україні”. Про це повідомляє “Українська правда”.

Згідно з документом, релігійна організація (об’єднання), яка є частиною іншої структури, керівний центр якої знаходиться  в державі, яка законом визнана такою, що здійснила військову агресію проти України та тимчасово окупувала територію України, зобов’язана у своїй повній назві відображати відповідну приналежність.

Повна назва законопроекту: Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про свободу совісті та релігійні організації” щодо назви релігійних організацій (об’єднань), які входять до структури (є частиною) релігійної організації (об’єднання), керівний центр (управління) якої знаходиться за межами України в державі, яка законом визнана такою, що здійснила військову агресію проти України та/або тимчасово окупувала частину території України”.

Нагадаємо що 15 грудня Об’єднавчий собор обрав митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія (Думенка) на пост предстоятеля єдиної Православної церкви України.

Фото: Радио Свобода

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм!

Цей допис уже прочитано 96 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: