Home » Новини Львова » Як розмитнити авто на єврономерах? Все по-порядку.

Як розмитнити авто на єврономерах? Все по-порядку.

Скільки коштуватиме розмитнення та з чого почати?

Як розмитнити авто на єврономерах? Все по-порядку.25 листопада 2018 року набули чинності два закони, які легалізують ввезені з порушенням митного та податкового законодавства авто з єврономерами.

З цього дня кожен власник машини з європейською реєстрацією може розмитнити транспортний засіб за новим законом. Якщо він встигне легалізувати машину протягом пільгових 90 днів, то отримає 50% знижки на акциз, – пише “Економічна правда”.

Що треба зробити перед розмитненням?

Перш за все — навести лад з документами. Для цього необхідно знайти реального власника або представника компанії, на яку оформлене авто.

Машину треба зняти з реєстрації та оформити договір купівлі-продажу. У договорі повинна бути вказана вартість, з якої розраховуватимуться податки. З цими документами слід в’їхати в Україну в режимі імпорту.

Коли “власників” авто з єврономерами будуть штрафувати?

Адаптаційний період, протягом якого українці матимуть право зареєструвати транспортні засоби за українським законодавством, становить 180 днів. Якщо хтось не встигне, він буде оштрафований за порушення митних правил.

Чи треба вивозити “євробляху” за кордон?

Якщо є всі документи, то процедури можна пройти і в Україні. Постачальник авто може змінити будь-який режим на режим імпорту і розмитнити авто на будь-якій з 27 внутрішніх митниць. Однак це може зробити тільки той, хто ввозив машину.

Чи скасована екологічна норма “Євро 5”?

Так. Українці можуть ввезти транспортний засіб будь-якого віку, але акцизний податок на старі авто буде вищий через віковий коефіцієнт.

Реєструвати “євробляхи” будуть цілодобово

У Міністерстві внутрішніх справ запевняють, що його сервісні центри готові реєструвати розмитнені авто з європейською реєстрацією у цілодобовому режимі.

Детальніше про розрахунки – за посиланням.

Твоє Місто

Цей допис уже прочитано 329 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress balloons powered by nksnow
%d блогерам подобається це: