Home » Відеосюжети » Як доброта та небайдужість врятували сім’ю Волкових

Як доброта та небайдужість врятували сім’ю Волкових

У двокімнатній квартирі, неподалік центру Львова, проживає сім’я Волкових: бабуся-пенсіонерка, мати та 9-річна дівчинка. До цієї, здавалося б, звичайної родини була прикута увага всієї країни, їх запрошували на столичні шоу.

А все почалось відтоді, як про сім’ю дізнались волонтери з благодійного фонду «Там, де живе надія». Коли активісти побачили квартиру на власні очі, вони були неабияк здивовані антисанітарією, відсутністю нормальних умов життя. А найбільше здивувало те, що в таких умовах жила дитина, а соціальні служби ніяк не рятували ситуацію.

Відтоді минуло 5,5 місяців. За цей час благодійники привели життя Волкових до ладу. Почали із генерального прибирання, а закінчили – капітальним ремонтом.

На сьогоднішній день тут пророблено колосальну роботу, поставлені вікна, зроблений ремонт, привезена техніка. Але найголовніше в цій родині, що мрія дівчинки, щоб мама була здоровою, здійснилася», –  розповідає Сергій Канюка, співзасновник благодійного фонду «Там, де живе надія».

Звичайно, недостатньо змінити тільки умови проживання, важливо змінити спосіб життя. З цим волонтери також допомагають. Мати Альона вживала алкоголь та не могла повноцінно ходити, відповідно не слідкувала за донькою та господарством. Бабуся Тетяна на інвалідному візку також не мала змоги виконувати хатню роботу, всі турботи впали на плечі 9-річної Саші.

Про те, як змінилося життя сім’ї Волкових, можете побачити у нашому сюжеті.

Сюжет: Мар’яна Гудзій, Віталія Вертелецька. 

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм – 

Як доброта та небайдужість врятували сім’ю Волкових

Цей допис уже прочитано 54 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: