Home » здоров'я » Вже цих вихідних переходимо на зимовий час!

Вже цих вихідних переходимо на зимовий час!

Переводимо стрілку годинника на годину назад.

Годинники переводимо на одну годину назад – час переводять з суботи на неділю (о 4-тій годині ранку), тому найкраще перевести годинники в суботу перед сном.

Ідея переходу на літній і зимовий час належить лондонському підряднику Вільяму Уіллетту. Головною мотивацією для її успішного використання стала можливість економії електроенергії. У 1916 р. ідея була вперше реалізована британським урядом і згодом підтримана багатьма країнами.

Переведення стрілок годинника дійсно впливає на зниження витрат на електроенергію. Але не настільки значно, як здається. Більш серйозні наслідки він має на організм людини. З точки зору медицини, примусова перебудова біологічних годин організму негативно позначається на сні і, як наслідок, працездатності. Зважаючи на сумнівну економію ресурсів та негативний вплив на людину, багато країн згодом відмовилися від переходу на зимовий і літній час. Лише 29% всього світового простору досі практикує переведення часу.

Раніше, ще в минулому столітті, переведення годинників потрібно було для того, щоб економити електроенергію. Тоді люди прокидалися набагато раніше і в холодну пору року були змушені використовувати більше електроенергії, оскільки вранці ще було темно.

Але зараз реалії життя істотно змінилися і говорити про якусь економію не доводиться – кажуть експерти. До речі. країни Євросоюзу переводитимуть годинники до квітня 2019-го.

Фото: Sun Life Financial, Бест Тайм, Сегодня

Цей допис уже прочитано 7 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: