Home » Новини Львова » Вже цього року у Львові тестуватимуть е-квиток

Вже цього року у Львові тестуватимуть е-квиток

Підсумковий звіт першого етапу тендерного процесу відправлено на погодження ЄБРР, планується вже цього року розпочати монтаж обладнання і тестування системи на маршрутах, а в наступному році — повністю запустять електронний квиток.

Про це повідомив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, інформує прес-служба мерії.

У Львові триває процес впровадження автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті (е-квиток). У лютому цього року відбулося розкриття пропозицій від учасників тендеру на розробку, постачання, встановлення та обслуговування автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті м. Львова (е-квиток).

На тендерне завдання на закупівлю розробки, постачання, впровадження та обслуговування автоматизованої системи оплати проїзду для міста Львова в лютому цього року було подано 6 пропозицій.

Станом на сьогодні відправлено на погодження ЄБРР підсумковий звіт першого етапу тендерного процесу, у якому проводилася технічна і кваліфікаційна оцінку учасників тендеру.

Від банку є підтвердження, але результат звіту буде відомо за 1−2 тижні.

Цей допис уже прочитано 107 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: