Home » Новини України » Вивезти з країни 100 тисяч фунтів та 400 тисяч злотих не вдалося.

Вивезти з країни 100 тисяч фунтів та 400 тисяч злотих не вдалося.

Прикордонники відділу “Шегині” спіймали двох мешканців Івано-Франківська, які хотіли приховано вивезти за кордон понад 100 тисяч британських фунтів стерлінгів та майже 400 тисяч польських злотих.

Про це повідомляє  івано-франківське видання “КУРС”.

Сьогодні в пункті пропуску “Шегині” на українсько-польському кордоні прикордонники разом з працівниками фіскальної служби запобігли незаконному вивезенню з України чималої суми готівки.

Під час огляду автомобіля “Мерседес”, яким їхали до Польщі двоє мешканців Івано-Франківська 1980 та 2001 років народження, у прикордонника виникли сумніви щодо відсутності недекларованих товарів та предметів у автомобілі.

В ході спільної з працівниками Служби безпеки України та митниками перевірки серед багажу у салоні автомобіля в особистих речах подорожуючих було виявлено пакунки із готівкою.

За попередньою оцінкою громадяни, оминаючи закон, намагались вивезти з України понад 100 тисяч фунтів стерлінгів та майже 400 тисяч польських злотих. 

Прес-секретар ДФС Наталія Непряхіна у мережі Фейсбук пізніше повідомила, що у боксах з-під цукерок мешканець Івано-Франківська переміщував 110 тис. фунтів стерлінгів та 395 тис. злотих (близько 100 тис. доларів США).

Відповідальність за такі дії передбачено ст. 471 Митного кодексу України. На цей час ще проводиться документування вказаного правопорушення. Санкція – конфіскація.

Цей допис уже прочитано 534 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: