Виставка художніх робіт молоді з особливими потребами в Львові

Завтра, 15 вересня, о 15:00 відбудеться урочисте відкриття виставки художніх робіт молодих талановитих авторів із особливими потребами. Подію організовує перший у Львові Центр допрофесійної підготовки для підлітків з інвалідністю “Простір можливостей”. Про це повідомляє ЛМР.

Усі представлені на виставці картини створені у межах освітнього процесу під керівництвом досвідчених професіоналів. Галина Царьова, керівниця Центру, наголошує, що це не просто твори мистецтва, а картини, створені з великою любов’ю та натхненням.

«Дивовижний погляд на світ, у якому можливі будь-які дива! Злетіти у небо на повітряних кулях… Зануритись у теплі обійми… Насолодитись співом янголів… Подружитись з чарівною птахою… Життя прекрасне у кожній миті і кожному прояві, тож потрібно навчитися бачити прекрасне очима і серцем. Беріть із собою друзів та приходьте за порцією позитивних вражень! Ми привідкриємо завісу у світ дитячих мрій, емоцій та бажань», – зазначає Галина Царьова.

Місце проведення події – ТРЦ “Форум Львів” (вул. Під Дубом, 7Б), за підтримки департаменту розвитку Львівської міської ради та управління молодіжної політики, дитячих клубів Личаківського району.

Не забувайте, що у Центрі “Простір можливостей” підлітки та молодь із інвалідністю отримують можливість отримати допрофесійну підготовку у двох напрямках: кулінарна майстерність (помічник кухаря, флорист) та художні промисли (розпис посуду, обробка шкіри, декорування, холодний батик).

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: