Home » Культура » Вистава для незрячих.

Вистава для незрячих.

У львівському театрі незрячі зможуть “дивитися”  виставу у словесному супроводі. 

Перший театр для дітей та юнацтва виграв грант у номінації «Інклюзивний театр», у конкурсі «Підтримка ініціатив із застосування принципів універсального дизайну та доступності». Це гарантує отримання 55 тис грн на закупівлю необхідного обладнання, яке забезпечить можливість особам з порушеним зором відвідувати театр та долучитись до повноцінного відвідування вистав, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Фото: Arts Access Aotearoa

Конкурс відбувався в межах спільної програми «Сприяння інтеграційній політиці та послугам для людей з інвалідністю в Україні» у співпраці зі Всесвітньою організацією охорони здоров’я і Міжнародною організацією праці та за підтримки Партнерства ООН з питань реалізації прав людей з інвалідністю.

Його мета – знайти ініціативи, котрі сприятимуть покращенню доступності та зручності середовища, також – закладів та послуг для використання всіма людьми без обмежень, беручи до уваги потреби маломобільних груп населення, включно із незрячими.

За результатами конкурсного відбору було підтримано 10 ініціатив в таких категоріях, як охорона здоров’я, соціальні та реабілітаційні послуги, зайнятість, культура, освіта та інфраструктура.

Варто зазначити, що у 2017 році у Першому театрі було облаштовано санвузол для людей з інвалідністю та пандус. А цього року у внутрішньому дворику буде викладена тактильна плитка, щоб люди з вадами зору мали змогу легко добратися до входу чи виходу театру.

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: