“ВИЙДИ ЗА МЕНЕ”: у Львові пройшов марш за права тварин

У неділю, 15 жовтня, у Львові відбувся марш за права тварин, організований відомою всеукраїнською організацією “UAnimals”.

Львів’яни, що вийшли на марш, вимагали заборони використання тварин у цирках та сфері розваг, а також закликали впровадити дієві механізми боротьби із жорстоким поводженням з тваринами, – повідомляє zaxid.net.

Марш розпочався на площі перед Оперним театром. Учасники пройшлись проспектом Свободи, площею Галицькою, вулицями Підвальною та Руською, завершивши свою ходу на Площі Ринок перед ратушею. Чимало активістів взяли із собою на марш своїх домашніх тварин.

"ВИЙДИ ЗА МЕНЕ": у Львові пройшов марш за права тварин "ВИЙДИ ЗА МЕНЕ": у Львові пройшов марш за права тварин

У той же день такі марші пройшли у  Києві, Одесі,  Харкові, Дніпрі, Івано-Франківську, Тернополі, Кропивницькому, Рівному, Ужгороді, Миколаєві, Запоріжжі. На своїй сторінці у мережі Facebook організація “UAnimals” повідомила, що в київському марші взяло участь 5000 людей.

Про проведення маршу організатори  повідомляли також у Facebook. Перед самою акцією у мережі стартував флешмоб під назвою “Вийди за мене”: учасники, що бажали долучитися до маршу, публікували в Instagram та Facebook фото своїх домашніх улюбленців з табличкою з  написом “Вийди за мене”, – таким чином закликаючи громадськість прийти на марш. У Львові в марші взяло участь близько 400-500 людей, серед них – немало дітей.

Організація “UAnimals” пропагує гуманне ставлення до тварин і виступає за заборону експлуатації звірів у сфері розваг. Головна мета організації – на законодавчому рівні заборонити використання тварин в цирках України.”UAnimals” також активно працюють, на ділі захищаючи права тварин. Зокрема, зовсім недавно завдяки активістам організації в тому числі, із ресторану “Гуцульський двір” переселено у реабілітаційний центр ведмедицю, яка кілька років жила в неволі.

"ВИЙДИ ЗА МЕНЕ": у Львові пройшов марш за права тварин

Цей допис уже прочитано 1299 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: