Home » Новини України » “ВТБ Банк” визнано неплатоспроможним.

“ВТБ Банк” визнано неплатоспроможним.

Таке рішення прийнято у зв’язку із зниженням ліквідності банку.

Про це пише портал “Finance.Ua” із посиланням на прес-службу НБУ.

"ВТБ Банк" визнано неплатоспроможним.

Таке рішення прийнято Національним банком України у зв’язку зі зниженням обсягу ліквідності АТ “ВТБ Банк” та подальшим погіршенням його фінансового стану впродовж останнього місяця.

Національний банк 13 листопада 2018 року відніс АТ “ВТБ Банк” до категорії проблемних. Тоді ж було встановлено строк для вжиття АТ “ВТБ Банк” плану заходів з приведення своєї діяльності у відповідність до вимог законодавства.

“Зважаючи на відсутність реальних дій з боку власників АТ “ВТБ Банк” для запобігання неплатоспроможності, а також відсутність вжитих та реалістичних заходів для покращення ліквідності банку, та у зв’язку з тим, що діяльність АТ “ВТБ БАНК” не відповідала вимогам банківського законодавства і нормативно-правовим актам Національного банку України, сьогодні Правлінням Національного банку України прийнято рішення про віднесення АТ “ВТББанк” до категорії неплатоспроможних”, – зазначають у НБУ.

Національний банк України наголошує, що 97% вкладників АТ “ВТБ Банк” (59 108 особи) отримають вклади у повному обсязі, оскільки їх розмір не перевищує гарантовану Фондом гарантування вкладів фізичних осіб суму в 200 тис. грн. Клієнти із більшими обсягами вкладів отримають їх в межах суми, гарантованої Фондом гарантування вкладів фізичних осіб. Загалом Фонд забезпечить виплати гарантованої суми вкладникам в обсязі 942,7 млн грн.

Вікіпедія каже, що “ВТБ Банк” з’явився на ринку України у 2005 році. Головним акціонером ВТБ з часткою в 75,5% є уряд РФ.

Фото: obozrevatel

Цей допис уже прочитано 131 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress balloons powered by nksnow
%d блогерам подобається це: