Home » Світ » Європа може закрити кордони на два роки.

Європа може закрити кордони на два роки.

Кордони країн Євросоюзу можуть залишатися закритими протягом двох років.

Європа може закрити кордони на два роки.

Як заявив голова Центрального штабу з подолання кризової ситуації в зв’язку з поширенням коронавірусу в Чехії, заступник міністра охорони здоров’я республіки Роман Примула, розвиток ситуації з коронавірусом в країнах Європи набуває неприємної тенденції.

«Багато місяців будуть потрібні для поліпшення ситуації», – заявив Примула 22 березня празькому телеканалу Prima.

 

Він підкреслив, що прийняті чеською владою жорсткі заходи з припинення поширення вірусу на території країни повинні привести до позитивного результату. Однак його не варто очікувати раніше другої половини квітня.

На його думку, в Чехії необхідно припинити загрозу нових хвиль епідемії. Для цього потрібно не допустити масового в’їзду в країну громадян з Італії, Франції, Німеччини, Іспанії та інших країн, в яких знаходиться найбільша кількість інфікованих.

Раніше медексперти повідомили, що використання медичної маски і рукавичкок може бути не тільки неефективним для профілактики коронавірусу, але і збільшує ризик розповсюдження COVID-19.

В Україні станом на 10 ранку 22 березня підтверджено 47 випадків COVID-19, із них три летальні. МОЗ повідомило, що понад дві третини з тих, хто буде вражений коронавірусною хворобою, перенесуть її у легкій формі.

Цей допис уже прочитано 6125 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: